Prodej nemovitostí

Prodej rodinného domu Vlašim

Prodej nemovitosti obvykle provází silné emoce. Proces samotný trvá několik měsíců a zahrnuje řadu procesních, právních a vyjednávacích kroků.

Tyhle fáze mohou spotřebovat čas, energii a často odcizit chuť a radost z celého procesu. Předejte péči a prodej profesionálům, našim certifikovaným makléřům.

Poskytneme vám veškeré naše zkušenosti a péči, kterou váš prodej nemovitosti vyžaduje.

Proč prodat nemovitost s HEKO reality, s.r.o.

Prodej nemovitosti nám v průměru trvá 49 dní, přičemž klíčovými faktory jsou stav nemovitosti a její lokalita, prezentace a správná optimalizace cenové nabídky.

Pečlivě analyzujeme aktuální stav trhu a pomáháme Vám nastavit optimální cenu pro Vaši nemovitost pro rychlý a hladký prodej s maximalizací zisku.

Zjistíme bonitu potencionálního kupujícího. Pomůžeme s financováním a zajištění hypotečního úvěru s nejnižším možným úrokem na trhu dle ekonomické situace.

Připravíme všechny smlouvy spojené s prodejem nemovitosti. Zajistíme v klad do katastru nemovitostí i převod družstevního podílu/vlastnictví. Můžeme zajistit i odstranění právních vad (zástava, exekuce,…)

Zaručujeme vysoce etické chování. Transparentnost a spolehlivost jsou pro nás klíčové hodnoty. S námi se můžete spolehnout na profesionální a férový přístup.

Průbeh prodeje nemovitosti

Konzultace a ocenění

Začínáme osobní konzultací, kde diskutujeme vaše potřeby a cíle pro prodej. Následuje důkladné ocenění nemovitosti, zohledňující aktuální tržní podmínky.

Konzultace k nemovitosti
Příprava
nemovitosti

Společně vypracujeme plán přípravy nemovitosti pro zvýšení atraktivity. To může zahrnovat úpravy, home staging a profesionální fotografii.

Nafocení nemovitosti
Marketingová
strategie

Navrhneme a implementujeme strategii marketingu, která zahrnuje online i offline kanály, abychom dosáhli co největšího počtu potenciálních zájemců.

prodej nemovitosti
Prohlídky a
vyjednávaní

Organizujeme prohlídky nemovitosti pro potenciální zájemce a vede se vyjednávání ohledně ceny a podmínek prodeje.

Prohlídky nemovitostí
Právní
zajištění

Jakmile je dosaženo dohody, postaráme se o veškerou potřebnou dokumentaci a právní zajištění transakce

právní služby
Předání
nemovitosti

Průběh končí finálními formality, předáním klíčů novým vlastníkům a zajištěním, že celý proces prodeje byl úspěšný.

Kontakt

    Chci prodat nemovitost s HEKO Reality s.r.o.