Developerské projekty

O projektu

V krásné a klidné jihozápadní části historického města Rakovník, nedaleko prvorepublikové vily Anička, se nachází developerský projekt s příznačným názvem Rezidence U Aničky. Tento projekt je výjimečným spojením moderního bydlení s respektem k historickému dědictví tohoto královského města.

Rezidence U Aničky je tvořena čtyřmi elegantními bytovými domy, které nabízí celkem 65 bytových jednotek. Každý z těchto domů je navržen s důrazem na kvalitu provedení a komfort pro budoucí obyvatele. Architektonický styl projektu odráží prvorepublikovou éru, a to v kombinaci s moderními prvky, které zaručují pohodlí a funkčnost pro současný životní styl.

Lokalita

Tato lokalita nabízí dokonalou rovnováhu mezi městem a přírodou. Rakovník je vybaven nemocnicí, sportovními zařízeními a moderními nákupními centry. Zároveň vám otevírá brány do úchvatné Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, která láká na nekonečné výlety do přírody.

Díky výborné dopravní dostupnosti a blízkosti hlavního města Prahy je tato lokalita skutečně atraktivní. Stačí pouhá hodina jízdy po dálnici a jste v Praze. Stejně tak rychle se dostanete do Plzně. Vaše děti budou mít pohodlný přístup ke školám a sportovním zařízením v Rakovníku, ať už pěšky nebo pomocí městské hromadné dopravy.

ID
Patro / Podlaží
Dispozice
Velikost
Balkon / Terasa
Garáž
Zahrada
Cena s DPH
Status
Poptávka
101
1
3+KK
150
Ne
1
900
11 000 000
Prodáno